350328

Grafton Recruitment s.r.o. personální agentura

IČO: 62583344
Liberec
Pražská 893
460 01
Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství.

Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi.

Aplikační inženýr - filtrační systémy Zaujalo mě

Nabízíme Vám velmi prestižní pracovní místo, které je vnímáno jako součást managementu společnosti. Jedná se o velice samostatnou a odpovědnou práci na pozici: APLIKAČNÍ INŽENÝR - FILTRAČNÍ SYSTÉMY

Náplň práce

* aplikační poradenství a materiálová řešení
* spolupráce a sdílení znalostí v rámci nadnárodní skupiny
* technická podpora a poradenství při osobních jednáních
* úzká spolupráce s týmem laboratoře, technického servisu a nákupu
* spolupráce na vývoji nových médií ve spolupráci s českými i zahraničními výrobci
* sledování konkurence
* sledování nejnovějších trendů ve vývoji
* práce s interním IS

Požadujeme

* VŠ se zaměřením chemického, textilního či materiálového inženýrství
* zkušenosti se zakázkovou výrobou či vedením projektů
* komunikativní AJ (NJ výhodou)
* ochotu cestovat (ca 1/4 prac. času)
* schopnost samostatně řešit a rozhodovat
* přirozenou autoritu, komunikativnost, analytické myslení, systematičnost
* technickou podporu při jednání se zákazníky a vybavování zakázek

Nabízíme

Plat:30 000 - 50 000 Kč Kč
* příležitost úzce spolupracovat s největšími odborníky z oblasti filtrace
* nadprůměrné finanční ohodnocení, podíl na ročním zisku
* příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu růstu
* zaměstnanecké výhody (dotované stravování, zaměstnanecké benefity, firemní vzdělávání, odborné i jazykové)
* účast na předních zahraničních konferencích a veletrzích
* notebook, mobilní telefon
* flexibilní pracovní dobu
* možnost nástupu IHNED nebo dle dohody
* případná pomoc s relokací
* místo pracoviště: Královehradecký kraj
Typ pracovní nabídky:Práce
Obor:Věda a výzkum
Místo pracoviště:Liberecký kraj
Vzdělání:vysokoškolské
Typ úvazku:plný
Jazykové znalosti:angličtina
Řidičské oprávnění:B
Ostatní požadavky:počítačová gramotnost

Kontaktní osoba

Jméno:Eliška Součková
E-mail:eliska.souckova@grafton.cz
Tel.:489 208 931