349597

ARBEIT CZ, s.r.o. personální agentura

IČO: 27419622
Liberec
Hodkovická 52
460 06
Licencovaná personální agentura podnikající v souladu s platnou legislativou ČR
Služba Temporary help od operátora výroby po generálního ředitele
Komplexnost poskytovaných služeb
Rychlý servis
Vzdělávání a rekvalifikace

Mistr elektrotechnické výroby Zaujalo mě

Mistr zakázkové výroby elektroniky.

Náplň práce

- řízení, plánování a organizační zajištění chodu výroby
- optimalizace a zefektivňování příslušných výrobních procesů a jejich analýza
- sledování a plnění plánů výroby
- zvyšování produktivity práce, motivovat a podporovat osobní a profesní růst pracovníků
- asertivní řešení konflitních situací na pracovišti
- podílení se na naplňování výrobních cílů
- znalost IS Helios výhodou

Požadujeme

- SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- jazykové znalosti na komunikativní úrovni - Aj
- znalost práce s PC
- zkušenost s vedením pracovního kolektivu, řídící a organizační schopnosti
- odpovědný přístup k zadaným úkolům
- praxe v oboru
- orientace v technické dokumentaci
- felxibilita, stresuodolnost

Nabízíme

- odpovídající osobní ohodnocení
- příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
- zajímavou práci v prostředí moderních technologií
Typ pracovní nabídky:Práce
Obor:Technika / Elektrotechnika
Místo pracoviště:Liberecký kraj
Vzdělání:s maturitou
Typ úvazku:plný
Jazykové znalosti:
Řidičské oprávnění:
Ostatní požadavky:počítačová gramotnost

Kontaktní osoba

Jméno:Adéla Hůlová
E-mail:hulova@arbeit.cz
Tel.:774456946