461562

Grafton Recruitment s.r.o. personální agentura

IČO: 62583344
Liberec
Pražská 893
460 01
Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství.

Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi.

Project Leader Zaujalo mě

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti, na pozici: Project Leader

Náplň práce

* projektové plánování a řízení
* konzultace implementace, požadavků a řešení se zákazníkem
* kontrola hardware instalace
* zajištění konfigurace zařízení
* školení budoucích uživatelů systému
* zajištění pravidelné komunikace mezi týmy

Požadujeme

* VŠ v oboru informačních systémů
* min. 2 roky zkušeností v řízení projektů pro automotive společnosti
* zkušenosti s JIT systémem
* aktivní znalosti anglického jazyka
* velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

* zázemí silné mezinárodní společnosti
* 4 týdny dovolené
* závodní stravování
* řadu dalších zaměstnaneckých výhod
Typ pracovní nabídky:Práce
Obor:IT / Internet / Weby
Místo pracoviště:Liberecký kraj
Vzdělání:vysokoškolské
Typ úvazku:plný
Jazykové znalosti:angličtina
Řidičské oprávnění:
Ostatní požadavky:počítačová gramotnost

Kontaktní osoba

Jméno:Veronika Odvárková
E-mail:veronika.odvarkova@grafton.cz
Tel.:489 208 934