352066

Grafton Recruitment s.r.o. personální agentura

IČO: 62583344
Liberec
Pražská 893
460 01
Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství.

Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi.

Store manager - butiku Zaujalo mě

Pro našeho klienta hledáme zkušeného Store managera s luxusní kosmetikou!

Náplň práce

- vedení prodejního týmu
- zodpovědnost za plnění obchodních plánů prodejny
- zajištění profesionální obsluhy zákazníků
- péče o vzhled a celkové fungování prodejny
- spolupráce s oddělením marketingu
- personální management
- optimalizace skladových zásob
- vedení inventur, zpracování nutné administrativy

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- minimálně 2 roky zkušenost ve vedení týmu
- zkušenost v oblasti prodeje (parfémy, kosmetika - výhodou)
- orientaci na potřeby zákazníka
- velmi dobré komunikační schopnosti
- pokročilou znalost AJ nebo NJ
- schopnost řídit a motivovat tým podřízených
- elegantní vzhled a vystupování
- flexibilitu a připravenost na změny
- ochotu a schopnost dále se vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

- práci v mezinárodní a stabilní společnosti
- možnost dalšího rozvoje a seberealizace
- platové hodnocení dle Vašich schopností a zkušeností
- práci v centru Liberce
Typ pracovní nabídky:Práce
Obor:Prodej / Obchod
Místo pracoviště:Liberecký kraj
Vzdělání:s maturitou, vysokoškolské
Typ úvazku:plný
Jazykové znalosti:angličtina, němčina
Řidičské oprávnění:B
Ostatní požadavky:počítačová gramotnost

Kontaktní osoba

Jméno:Marcela Picková
E-mail:marcela.pickova@grafton.cz
Tel.:489 208 932