414959

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

IČO: 47116617
Liberec
nám. Dr. E. Beneše 580/25
460 01
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 22 %. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).

Pojišťovací poradce - junior Zaujalo mě

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, druhá největší pojišťovna na tuzemském trhu, hledá nové spolupracovníky pro Liberecký a Ústecký kraj.

Náplň práce

- sjednávání pojistných smluv, péče o pojistný kmen

Požadujeme

- středoškolské vzdělání

Nabízíme

Plat:od 14 000 Kč
Zdrojem inzerátu je Úřad práce.
Typ pracovní nabídky:Práce
Obor:Banky / Pojišťovny / Finance
Místo pracoviště:Liberec
Vzdělání:bez maturity, s maturitou
Typ úvazku:plný
Jazykové znalosti:
Řidičské oprávnění:
Ostatní požadavky:

Kontaktní osoba

Jméno:Šárka Pokorná
E-mail:spokorna@koop.cz
Tel.:+420 485 258 041