322141

Domov mládeže, Liberec, Zeyerova 33, příspěvková organizace

IČO: 46747915
Liberec
Zeyerova 689/33
460 01
V DM jsou ubytováni studenti a žáci přibližně z 15 škol v Liberci, například SPŠ strojní a elektrotechnické a VOŠ, SPŠ stavební, SPŠ textilní, Střední školy právní a VOŠ právní, Střední zdravotnické školy a VZŠ, Gymnázia F.X.Šaldy, Střední pedagogické školy, Soukromé umělecké školy, Střední školy tvorby a designu nábytku, Středního odborného učiliště nábytkářského a dalších.

Zástupkyně/ zástupce ředitele DM Zaujalo mě

Domov mládeže, ve kterém jsou ubytováni studenti a žáci přibližně z 15 škol v Liberci, hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni.

Náplň práce

Přímá výchovná činnost se studenty, práce s dospělými - metodická i kontrolní, administrativní práce.

Požadujeme

- VŠ vzdělání pedagogického směru
- pedagogická praxe min. 5 let
- předpoklady podle z. č. 563/2004 Sb. (§ 16)
- znalost předpisů ZP, školský zákon, vyhláška 108/2005 a zákon 563/2004,
ve znění pozdějších předpisů
- výborná znalost práce na PC
- organizační schopnosti
- příjemné vystupování, všeobecný přehled, vysoké nasazení
- přihlášky v obálce označené "Výběrové řízení-ZŘ" zasílejte nejpozději do
18. 11. 2011

Nabízíme

Plat:20 - 22 500 Kč
- platová třídu 11

Zdrojem tohoto inzerátu je Úřad práce.
Typ pracovní nabídky:Práce
Obor:Vzdělávání / Školství
Místo pracoviště:Liberec
Vzdělání:vysokoškolské
Typ úvazku:plný
Jazykové znalosti:
Řidičské oprávnění:
Ostatní požadavky:počítačová gramotnost

Kontaktní osoba

Jméno:Marcela Ráčková
E-mail:rackova@dm-zeyerova.cz