352054

Prettl Automotive Czech s.r.o.

IČO: 27348351
Liberec
Vratislavická 59/14
460 06

Seřizovač a obsluha vstřikovacích strojů Zaujalo mě

Mezinárodní firma Prettl Automotive hledá nového kolegu do svého týmu.

Náplň práce

- údržba, instalace a seřizování strojů.

Požadujeme

- praxe v seřizování minimálně 3 roky
- týmová spolupráce, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a přesnost
- znalost Nj na komunikativní úrovni - zaškolení v Německu
- znalost Aj výhodou.

Nabízíme

Plat:15 - 18 000 Kč
- Stálé zaměstnání
- stravenky
-zajištěné stravování v objektu.

Zdrojem tohoto inzerátu je Úřad práce.
Typ pracovní nabídky:Práce
Obor:Technika / Elektrotechnika
Místo pracoviště:Liberec
Vzdělání:bez maturity
Typ úvazku:plný
Jazykové znalosti:němčina
Řidičské oprávnění:
Ostatní požadavky:

Kontaktní osoba

Jméno:Petra Palasová
E-mail:petra.palasova@prettl.com